Česlovui Garbaliauskui – sveikinimai gražaus jubiliejaus proga

Česlovui Garbaliauskui – sveikinimai gražaus jubiliejaus proga

Šiandien, rugsėjo 14 dieną, 70-ąjį gimtadienį švenčia ilgametis Lietuvos studentų sporto asociacijos (LSSA) prezidentas, Europos universitetinio sporto asociacijos (EUSA) vykdomojo komiteto narys Česlovas Garbaliauskas.

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) prezidentas Rimantas Cibauskas, lygos direktorė Lidija Okuneva, generalinis sekretorius Jonas Kurševičius, LSKL atstovas spaudai Paulius Matulevičius, treneriai, universitetų vadovybė  bei visa LSKL bendruomenė nuoširdžiai sveikina Česlovą Garbaliauską su gražiu jubiliejumi.

Gerbiamas Česlovai Garbaliauskai, linkime Jums ir toliau neprarasti kerinčio optimizmo, neblėstančio noro bei ryžto daryti gerus darbus ir skleisti šviesą Lietuvos studentų sporto padangėje.

geliu-puokstes-raudonos-rozes-300x300

Stiprybės, geležinės sveikatos ir jėgų Jūsų darbuose bei kasdieninėje veikloje. Jūsų geri darbai ir įnašas į studentų sportą – itin reikšmingi ir jau paliko labai gilų pėdsaką mūsų istorijoje. Jūsų pastangomis Lietuvos studentai nuolat pergalėmis skamba ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.

Linkime dar ne vieną dešimtmetį skleisti šviesą bei džiuginti mus visus savo gerais darbais.

Komentarai