Gegužės 3 dieną Kaune – I vaikinų grupės mažasis ir didysis finalai

Gegužės 3 dieną Kaune – I vaikinų grupės mažasis ir didysis finalai

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) vaikinų didžiajame finale, kuris vyks gegužės 3 dieną (antradienį) Kaune, susitiks dvi šio miesto – Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ir Lietuvos sporto universiteto (LSU) komandos.

Priminsime, kad reguliaraus čempionato nugalėtojai ir praėjusio sezono čempionai VDU krepšininkai pusfinalio rungtynėse savo aikštėje po permainingos kovos rezultatu 87:74 (26:15, 19:27, 21:18, 21:14) nugalėjo Mykolo Romerio universiteto (MRU) komandą.

Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkai turėjo istorinę galimybę prasibrauti į Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) didįjį finalą, tačiau apmaudžiai kitame pusfinalyje per 7 sekundes iššvaistė 5 taškų pranašumą ir rezultatu 95:96 (27:14, 12:29, 29:26, 27:27) nusileido Lietuvos sporto universitetui (LSU).

LSKL didysis (19 val.) ir mažasis (17 val.) finalai vyks gegužės 3 dieną (antradienį) LSKL reguliaraus čempionato nugalėtojų VDU ekipos aikštėje (Draugystės g. 19).

Didžiajame finale VDU kausis su LSU, o dėl bronzos medalių kovos KU ir MRU.

Medalių laimėtojai paaiškės iš vienų rungtynių.

„Čia gali visko nutikti.  Klaipėdos universiteto komanda – itin pajėgi ir pavojinga. Man nuoširdžiai jų gaila dėl LSKL pusfinalyje patirto itin apmaudaus pralaimėjimo. Manau, kad dėl to jie dvikovoje dėl bronzos medalių bus tik dar piktesni. LSKL reguliariajame čempionate su klaipėdiečiais pasidalijome po pergale, tad ir dvikovoje dėl bronzos medalių gali visko nutikti. Nugalės ta komanda, kuri labiau norės ir žais iš širdies“, – teigė MRU treneris Mindaugas Sakalauskas.

Pasak reguliariojo čempionato nugalėtojos VDU ekipos trenerio Arūno Juknevičiaus, LSU – jauni ir išalkę pergalių, tad jie yra pavojingi finalo varžovai.

„Šį sezoną dar nė karto nesuklupome, tad bandysime tai pratęsti ir didžiajame finale su LSU ekipa. Žinome, kad LSU – pavojingas varžovas, šį sezoną išsigelbėjęs tiesiog fantastiškai  paskutinėmis sekundėmis jau ne kartą. Reikės nusiteikti labai rimtai kovai, kadangi LSU – tikri kovotojai“, – pabrėžė VDU ekipos treneris Arūnas Juknevičius.

 

 

Komentarai