II grupės startas: pergales iškovojo praėjusio sezono prizininkai

Startavo 2017-2018 metų Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) II vaikinų grupės čempionatas, kuriame šiemet varžosi šešios ekipos. Pirmajame ture pergales iškovojo praėjusio sezono prizininkai: čempionų titulą ginantys Vilniaus universiteto (VU) atstovai, vicečempionai ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto (ISM) krepšininkai bei bronziniai  prizininkai Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentai.

Čempionai startavo čempioniškai

Didžiausiu skirtumu pergalę iškovojo VU krepšininkai. Jie savo žiūrovų akivaizdoje 24 taškų skirtumu –  95:71 (27:10, 25:21, 25:22, 18:18) nukovė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) studentus.

Čempionai dvikovą pradėjo įspūdingu spurtu – 14:0 ir taip pasiuntė LSMU komandą į nokdauną. Po šio šalto dušo LSMU komanda nebesugebėjo panaikinti dviženklio skirtumo.

DSC_0273DSC_0234

VU komandą į pergalę vedė Mantas Dong, pelnęs 27 taškus (9/12 dvit.,  2/5 treit., 3/7 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 30 naud. balų). Tautvydas Pipiras surinko 15 taškų, Vytautas Saulis (8 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Eimantas Kaminskas – po 13 taškų.

LSMU gretose Donatas Petrauskas surinko 18 taškų, Justinas Merkys – 12, Antanas Macys (9 atk. kam.) – 11 tšk.

VU krepšininkai laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 46:37, tačiau dažniau klydo – 22:17.

DSC_0188DSC_0193

PROTOKOLAS

Vicečempionai vargo, bet įsibėgėjo

Vicečempionai ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto (ISM) studentai pirmose rungtynėse turėjo šiek tiek daugiau paprakaituoti – jie savo žiūrovų akivaizdoje su Vilniaus kolegijos (VK) atstovais beveik du kėlinius žaidė apylygiai, tačiau vėliau įsibėgėjo ir šventė pergalę rezultatu 95:79 (16:17, 27:15, 23:23, 29:24).

ISM gretose Mykolas Radionovas pelnė 17 taškų (8/10 dvit., 1/2 baudos) ir po krepšiais atkovojo 13 kamuolių. Lukas Šukutis pridėjo 15 taškų, Linas Beliūnas surinko 14, Rokas Balbierius – 12, Jurgis Čėsna – 11 (9 atk. kam., 8 atk, kam.).

VK komandai Mantvydas Staniulis surinko 23 taškus (7 atk. kam., 5 rez. perd.), 21 tašką surinko Edvinas Lebeckas (8 atk. kam.), 16 (8 atk. kam.) – Žygimantas Gedžiūnas, 11 – Karolis Bakanauskas.

ISM akivaizdžiai laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 55:38.

PROTOKOLAS

VGTU šventė pergalę išvykoje

Vienintelė VGTU komanda pirmajame ture šventė pergalę išvykos rungtynėse. Jie rezultatu 80:67 (24:19, 23:17, 19:18, 14:13) įveikė Lietuvos edukologijos universiteto antrąją komandą (LEU-2).

vgtu

VGTU rungtynes pradėjo spurtu 7:0, tačiau LEU-2 sugebėjo atsitiesti ir net antrajame kėlinyje persverti rezultatą savo naudai – 31:30. LEU-2 ekipai priekyje teko būti vos akimirką – pernykščiai bronziniai prizininkai dar iki didžiosios pertraukos susikrovė dviženklę persvarą – 47:36 ir jau iniciatyvos iš savo rankų nebepaleido.

VGTU komandos gretose išsiskyrė Ignas Bilinskas, surikęs 15 taškų (13 atk. kam.), Andrius Juknevičius ir Mantas Vavilovas pridėjo po 13, Karolis Gubinas – 12 tšk.

LEU-2 komandą nuo pralaimėjimo bandė gelbėti 14 taškų pelnęs Paulius Kamarauskas, po 10 taškų surinko Rokas Jankūnas, Edvinas Puklevičius ir Laurynas Sankauskas.

VGTU ekipa akivaizdžiai laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 57:38 ir kur kas rečiau klydo – 8 ir 15 klaidų.