Jau gegužės 8 dieną gali paaiškėti LSKL čempionas

Jau gegužės 8 dieną gali paaiškėti LSKL čempionas

Gegužės 8 dieną (pirmadienį) nuo 18.30 val. Kaune, Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre (Studentų g. 9A), vyks antrosios 2022-2023 metų Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) sezono didžiojo finalo rungtynės tarp Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ir Klaipėdos universiteto (KU) studentų.

Kol kas serijoje iki dviejų pergalių 1:0 pirmauja VDU.

Kauniečiai trečiadienio vakarą Klaipėdoje po dramatiškos kovos išsigelbėjo tik paskutinėmis sekundėmis fantastišku taikliu Tito Januševičiaus tolimu šūviu.

VDU laimėjo rezultatu 88:85 (21:21, 25:25, 20:17, 19:25).

Jau ateinantį pirmadienį išvysime, ar klaipėdiečiai pajėgs iškovoti pergalę ir išlyginti serijos rezultatą ar šiomis rungtynėmis visgi baigsis šių metų LSKL sezonas.

“Aišku, gaila, kad finalo serijos svarstyklės pakrypo į kitą pusę. Vyrams sakiau: „Nenuleiskite galvų, tai tik pirmos finalo rungtynės. Važiuosime į Kauną revanšuotis, nesvarbu, ar išretėję, ar pilnos sudėties… Jūs esate verti, visą sezoną septyniese atsilupome, atsilupsime ir finale. Aš žaidėjus labai gerbiu. Šios rungtynės tikrai manęs nenuvylė. Galime kautis ir laimėti Kaune. Turime tai įrodyti ir pasinaudoti istoriniu šansu laimėti LSKL čempionatą“, – kalbėjo KU ekipos treneris Mindaugas Stašys.

VDU darys viską, kad LSL finalo serija baigtųsi Kaune ir padovanotų šventę saviems sirgaliams.

„Naujoje savo arenoje LSKL finalo dar niekada nežaidėme. Būtų labai smagu užbaigti finalą pergalingai ir taip auksiniu triumfu pasižymėti savo naująją areną“, – sakė VDU treneris Arūnas Juknevičius.

Komentarai