Kova dėl LSKL Mažosios taurės

Kova dėl LSKL Mažosios taurės

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) komandos, kurios nepateko į geriausių ekipų finalinį ketvertuką, kovas tęsia dėl Mažosios LSKL taurės.

Tai LSKL ketvirtfinalius pralaimėjusios Klaipėdos universiteto (KU), Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU), Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU-ŽŪA) ir Vilniaus kolegijos (VK) ekipos bei dvi už LSKL atkrintamųjų borto likusios komandos – LCC tarptautinis universitetas (LCC) ir Kauno kolegija (KK)

Pagal LSKL nuostatus KU ir VK komandos sezono metu iškovojo daugiausiai pergalių ir automatiškai pateko į Mažosios taurės finalinio ketverto varžybas.

Likusios keturios komandos – VGTU, VDU-ŽŪA, LCC ir KK kovos dėl likusių dviejų kelialapių į LSKL Mažosios taurės finalo ketverto varžybas.

Taigi, trečiajame etape iš dviejų rungtynių susitinka VDU-ŽŪA su VGTU bei LCC su KK. Pirmosios šių porų rungtynės bus žaidžiamos sausio 28 d. (pirmadienį) VDU-ŽŪA ir LCC aikštėse, atsakomosios rungtynės – vasario 4 d. (pirmadienį) varžovų arenose.

Pastaba: dėl Kauno kolegijos prašymo abipusių komandų susitarimu rungtynės Klaipėdoje gali būti žaidžiamos ankščiau.

VGTU1

LCC sutriuškino VDU-ŠA studentus

Sausio 21 dieną LCC komanda išvykos rungtynėse 28 taškų skirtumu – 97:69 (26:10, 29:14, 28:26, 14:19) nukovė už LSKL Mažosios taurės atkrintamųjų ribos likusią VDU Švietimo akademijos (VDU-ŠA) komandą.

Mariaus Tomolio treniruojamų klaipėdiečių gretose išsiskyrė Tadas Kymantas ir Justas Grikštas, pelnę po 17 taškų, Ignas Staponas pridėjo 13 taškų (11 atk. kam.), Domantas Zabora ir Mantas Montvila.

VDU-ŠA gretose Nojus Vaikšnoras pelnė 18 taškų (9 rez. perd.), Povilas Gancevičius surinko 16, Arnas Juškevičius – 13 taškų.

LCC krepšininkai laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 53:32.

LCC_tamolis

Informacija

1. KU (6 pergalės, 6 pralaimėjimai, 18 tšk., 50 proc. pergalių);
2. VK (5 pergalės, 5 pralaimėjimai, 15 tšk., 50 proc. pergalių);
3. VGTU (5 pergalės, 5 pralaimėjimai, 15 tšk., 50 proc. pergalių);
4. KK (4 pergalės, 7 pralaimėjimai, 15 tšk., 36 proc. pergalių);
5. LCC (4 pergalės, 7 pralaimėjimai, 15 tšk., 36 proc. pergalių);
6. VDU-ŽŪA (2 pergalės, 8 pralaimėjimai, 15 tšk. 20 proc. pergalių).

ku

Komentarai