KTU paskutinę sekundę palaužė LKKA

Kauno technologijos universiteto (KTU) krepšininkai, rungtyniavę be susirgusio savo trenerio Vitoldo Masalskio, namuose paskutinę sekundę rezultatu 80:79 (21:24, 22:21, 15:17, 22:17) įveikė Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) studentus.

LKKA ketvirtojo kėlinio viduryje pirmavo 11 taškų skirtumu, tačiau persvaros išsaugoti nesugebėjo.

Be to, galėjo būti ir pratęsimas, tačiau likus 4 sekundėms iki rungtynių pabaigos vieną baudos metimą iš dviejų prametė LKKA žaidėjas Vidmantas Sragauskis.

KTU ekipai šiose rungtynėse vadovavo Vytautas Pliauga, o patarimus telefonu, gulėdamas lovoje dėl pakilusios kūno temperatūros, teikė Vitoldas Masalskis.

“Vyrai įgyvendino visus nurodymus, parodė kovotojų charakterį – stengėsi iki paskutinės sekundės. Dar kartą įsitikinau: sėkmė lydi tuos, kurie ja tiki iki pat pabaigos. Mane pavadavęs Vytautas Pliauga buvo LKKA trenerio Edo Nickaus mokinys, tad šįkart mokinys pranoko mokytoją, – sakė KTU strategas V. Masalskis.

- Labai džiaugiuosi šiuo iškovotu tašku. Tai tarsi auksinis taškas su trimis žvaigždutėmis. Ačiū vyrams, pasikroviau teigiamų emocijų. Tikiuosi ši pergalė man padės greičiau pakilti iš ligos patalo”, – pridūrė KTU treneris.

Anot LKKA stratego Edo Nickaus, rungtynių pabaigoje pražudė skubėjimas ir elementarios klaidos. “Nepataikėme iš nesudėtingų padėčių. Tiesiog pritrūko sėkmės”, – sakė jis.

KTU ekipą į pergalę vedė Žygimantas Skučas, pelnęs 23 taškus ir atkovojęs net 19 kamuolių, 17 taškų pridėjo Edgaras Stanionis, 16 – Matas Lisajevičius.

LKKA ekipai Vidmantas Sragauskis pelnė 29, Arūnas Sakalauskas – 18, Artūras Lencevičius – 15 taškų.