KTU paskutinę sekundę palaužė MRU

KTU paskutinę sekundę palaužė MRU

Kauno technologijos universiteto (KTU) krepšininkai savo žiūrovų akivaizdoje po itin atkaklios ir dramatiškos kovos 97:95 (26:26, 27:21, 21:21, 23:27) paskutinę sekundę nugalėjo Vilniaus Mykolo Romerio universiteto (MRU) studentus.

Visą rungtynių laiką vyko itin atkakli ir dinamiška kova. Likus 5 sekundėms MRU krepšininkai dar turėjo progą išlyginti rezultatą ir išplėšti pratęsimą, tačiau maždaug iš 3 metrų nuo krepšio mestas Lauryno Samėno metimas skriejo pro šalį.

“Tai buvo agresyvios, rezultatyvios ir nenuspėjamos rungtynės. Tokioms rungtynėms reikia trijų teisėjų, kadangi viską įžvelgti buvo sudėtinga. Kita vertus, šįsyk rungtynių pabaigoje mus lydėjo sėkmė”, – kalbėjo KTU treneris Vitoldas Masalskis.

MRU treneris Vytautas Poteliūnas pabrėžė, kad tik kelias valandas prieš rungtynes sužinojo, jog jo komandai negalės padėti staiga susirgęs Arvydas Šikšnius, taip pat Šarūnas Kulevičius ir Simas Buterlevičius.

“Staiga reikėjo keisti visą žaidimo braižą, taktiką. Kiti žaidėjai žaidė beveik be keitimų, tad nenuostabu, kad rungtynių pabaigoje pritrūkome tikslumo”, – sakė MRU treneris Vytautas Poteliūnas.

Prie KTU pergalės daugiausiai prisidėjo Gediminas Orelic, pelnęs 37 taškus ir atkovojęs 10 kamuolių. 22 taškus pridėjo Edgaras stanionis, po 12 – Matas Sapiega ir Žygimantas Skučas.

MRU ekipos gretose išsiskyrė Laurynas Samėnas, surinkęs 33 taškus. Po 16 taškų pridėjo Saulius Kulvietis ir Eimantas Bendžius (atkovojo 10 kamuolių), 10 taškų pelnė Tautvydas Šležas. 

Komentarai