KTU sutriuškino LŽŪU

Antroje turnyrinės lentelės pozicijoje įsitvirtinę Kauno technologijos universiteto (KTU) krepšininkai namuose 29 taškų skirtumu – 87:58 (25:21, 19:15, 21:10, 22:12) palaužė absoliučius lygos autsaiderius, šį sezoną nė karto pergalės skonio nepajutusius Lietuvos žemės ūkio universiteto (LŽŪU) studentus.

Tiesa, pirmieji du kėliniai KTU ekipai klostėsi ne taip, kaip norėjo jų treneris Vitoldas Masalskis – į didžiąją pertrauką KTU iškeliavo turėdami 8 taškų persvarą – 44:36.

Po atokvėpio minučių, gavę pylos nuo savo trenerio, KTU žaidėjai jau atrodė kur kas solidžiau ir netrukus susikrovė dviženklę taškų persvarą, o pskutiniajame ketvirtyje jau triuškino varžovus.

KTU ekipą į pergalę vedė Vygantas Metelica. Jis pelnė 24 taškus ir atkovojo 11 kamuolių, 20 taškų pridėjo ir net 20 kamuolių atkovojo Vytautas Pikalavičius, 14 taškų surinko Arminas Šaulys, 11 – Matas Lisajevičius.

LŽŪU gretose dviženklį taškų skaičių surinko du krepšininkai: Povilas Stasiulionis – 27, Arnas Lubys – 10.

“Nežinau kas nutiko rungtynių pradžioje, gal žaidėjai tiesiog norėjo mane panervinti. Krepšininkų motyvacija buvo maža ir tai iššaukė mano nepasitenkinimą, per pertrauką žaidėjams viską išsakiau, – kalbėjo KTU treneris V. Masalskis.

- Kita vertus, šiame čempionate pasiekėme labai daug, jau įsitvirtinome ketveriukėje. Prieš čempionatą mažai kas iš mūsų tikėjosi tiek pergalių. Noriu padėkoti vyrams už juodą darbą”, – pridūrė treneris.

LŽŪU strategas Robertas Ragauskas šįkart taip pat liko patenkintas savo komandos žaidimu.

“Žaidėjai mažiau klydo, neskubėjo. Prieš rungtynes daug kalbėjome, džiugu, kad krepšininkai išklausė mano kalbas ir nebekartojo tų pačių klaidų. Tik apmaudu, kad Jonavos “Triobet” ekipa niekaip neišleidžia savo žaidėjų į LSKL varžybas. Jų indėlis mums tikrai praverstų. Keista, tokios komandos kaip “Žalgiris” sugeba susiderinti ir leidžia savo krepšininkus į LSKL dvikovas, o Jonava – išskirtinė. Norėtųsi didesnio tarpusavio supratimo”, – pabrėžė R. Ragauskas.