KU pergalė – net 67 taškų skirtumu

KU pergalė – net 67 taškų skirtumu

Klaipėdos universiteto (KU) studentai išvykoje net 67 taškų skirtumu – 135:68 (29:20, 35:14, 38:11, 33:23) sutriuškino absoliučius lygos autsaiderius Lietuvos žemės ūkio universiteto (LŽŪU) studentus.

Klaipėdiečiai jau po dviejų ketvirčių susikrovė saugią 30 taškų atsargą – 64:34, tačiau po didžiosios pertraukos dar labiau padidino žaidimo tempa ir jau akivaizdžiai triuškino aikštės šeimininkus.

Prie KU pergalės 27 taškus pridėjo Vytautas Buzas (atkovojo 6 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų), 21 tašką surinko Modestas Kumpys, 19 – Viktoras Chodosovskis, 18 – Karolis Timofejevas, 17 – Donatas Norkus.

LŽŪU ekipoje dviženklį taškų skaičių surinko trys krepšininkai: Arnas Lubys – 22 taškai (atkovojo 7 kamuolius), Vidmantas Pavilionis – 19 ir Šarūnas Dimša – 14 taškų.

“Tai buvo lengva treniruotė. Į varžybas atvykome aštuoniese, tačiau tai nesutrukdė iškovoti pergalę didžiuliu skirtumu”, – teigė Klaipėdos ekipos treneris Dainius Miliūnas.

Pasak LŽŪU trenerio Roberto Ragausko, jo ekipos situaciją dar labiau komplikavo dviejų aukštaūgių netektis. “Dėl stuburo išvaržos iš rikiuotės iškrito Edgaras Šalašavičius, o kitam aukšaūgiui – Dariui Arlauskui plyšo kryžminiai kelio raiščiai. Be šių aukštaūgių žaisti buvo itin sunku, – kalbėjo R. Ragauskas.

- Apmaudu, kad vėl pralaimėjome gėdingu skirtumu. Tai turbūt vienas didžiausių mūsų pralaimėjimų. Taškų skirtumas itin nemalonus. Pykau ant žaidėjų, kad jie skubėjo ir stengėsi bet kokia kaina atsilošti. Sakiau žaisti ramiai, o gavosi atvirkščiai. Per skubėjimą pasipylė klaidos. Čia tiktų tas posakis: “Tėvas ant sūnaus pyko ne už tai, kad lošė kortomis, o kad bandė atsilošti”, – pridūrė LŽŪU treneris.

Komentarai