KU sutvirtino galimybes patekti į ketveriukę

KU sutvirtino galimybes patekti į ketveriukę

LSKL I vaikinų grupės varžybose itin svarbius du taškus į savo sąskaitą įsirašė Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkai, kurie savo arenoje po itin atkaklios ir permainingos kovos rezultatu 81:78 (22:22, 22:25, 17:17, 20:14) nugalėjo Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) studentus.

Visą rungtynių laiką dvikova buvo itin banguota – pirmavo tai viena, tai kita ekipa.

Klaipėdiečiai prieš lemiamą ketvirtį buvo besivejančių vaidmenyje – 61:64, tačiau sėkmingiau sužaistas paskutinis kėlinys leido džiaugtis pergale.

„Smagu vadovauti komandai, kai žaidėjai trykšta noru nugalėti. Šįkart būtent taip ir buvo. Vyrai net ir pralaiminėdami nenuleido rankų, o kovėsi iš paskutiniųjų. Tiesiog žaisdami jautė malonumą, – teigė KU treneris Dainius Miliūnas. 

– LSKL varžybose žaidėjų improvizacijai – žalia šviesa. Visi stengėsi parodyti savo meistriškumą ir tai džiugina“, – pridūrė KU treneris.

LKKA treneris Edas Nickus po varžybų netuščiažodžiavo: Pritrūkome žmonių ir jėgų. Klaipėda žaidė namuose, tad jų nuotaikos visai kitos“, – sakė E. Nickus.

Prie KU ekipos pergalės daugiausiai prisidėjo Julius Žurna – 24 taškai ir Mindaugas Stašys – 22 taškai, Modestas Kumpys pridėjo 11, Linas Januška – 10 taškų.

LKKA gretose išsiskyrė Šarūnas Vingelis – 23 taškai, Vidmantas Sragauskis – 19, Darius Gricius ir Arūnas Sakalauskas – po 11 tšk.

Viliaus MAČIULAIČIO nuotr.

Komentarai