LSKL II vaikinų grupė: Kaune pergales iškovojo lyderiai

LSKL II vaikinų grupės Kauno pogrupio varžybose be suklupimų rungtyniauja Kauno kolegijos (KK) atstovai.

Turnyrinės lentelės lyderiai iškovojo 11-ąją pergalę paeiliui. Aštuntąsias pergales į savo sąskaitas įsirašė Kauno technologijos universiteto C (KTU C) ir Lietuvos kūno kultūros akademijos antroji (LKKA 2) komandos.

11-oji KK pergalė

Kauno kolegijos (KK) krepšininkai išvykoje 25 taškų skirtumu – 92:67 įveikė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto medicinos akademijos (LSMU MA) studentus.

KK krepšininkai nuo pat dvikovos pradžios akivaizdžiai perėmė iniciatyvą į savo rankas – per pirmąjį kėlinį pelnė net 27 taškus, o varžovai per tą laiką surinko vos 6.

Vėliau KK studentai šiek tiek sumažino apsukas.

LSMU MA – KK – 67:92 (6:27, 28:26, 13:17, 20:22).

LSMU MA: K. Vaičekauskas – 21, M. Laukaitis – 18 (4 tritaškiai), K. Berieta – 13, R. Rakauskas – 9.

KK: J. Košys – 18, J. Kalnutis – 17, J. Kočka – 17, M. Gudeliauskas – 14 tšk.

KTU C nugalėjo KTU B

KTU C ekipa 8 taškų skirtumu – 66:58 nugalėjo savo kolegas – KTU B komandą.

Pergalę KTU C komandai lėmė sėkmingiau sužaistas trečiasis kėlinys – 25:11.

KTU C – KTU B – 66:58 (15:13, 12:17, 25:11, 14:17).

KTU C: A. Rimas – 22 taškai (4 tritaškiai), A. Lakštutis – 15, G. Sabas – 12 (4 tritaškiai).

KTU B: I. Grigaravičius – 19 taškų (3 tritaškiai), V. Danusas – 14, G. Naikauskas – 10, L. Linkevičius – 8 tšk.

KTU C ekipa turnyrinėje lentelėje žengia trečia (8 pergalės, 3 pralaimėjimai), KTU B – penkta (5 pergalės, 6 pralaimėjimai).

LKKA-2 įveikė LSMU VA

LKKA-2 krepšininkai svečiuose 80:62 palaužė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto veterinarijos akademijos (LSMU VA) studentus.

LKKA-2 krepšininkai jau per pirmąjį kėlinį susikrovė dviženklę taškų persvarą – 26:11, o į didžiąja pertrauką iškeliavo turėdami dar solidesni pranašumą – 48:25.

Antroji rungtynių pusė buvo tik formalumas.

LSMU VA – LKKA-2 – 62:80 (11:26, 14:22, 21:18, 16:14).

LSMU VA: Dmitrij Kvitka – 26 taškai (6 tritaškiai), Edmas Navardauskas – 14, Matas Stumbrys – 11.

LKKA-2: Mantas Balčiūnas – 20 taškų (4 tritaškiai), Taurimas Kardauskas – 20, Augustas Šlimas – 10, Almantas Semkaitis – 9.

Dar vienerios 11-ojo turo rungtynės tarp Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto (VU KHF)ir ISM K ekipų nukeltos į kovo 4 dieną (penktadienį). Dvikova vyks VU KHF arenoje 19 val.

LSKL II vaikinų grupės Kauno komandų turnyrinė lentelė (žaista rungtynių, pergalės, pralaimėjimai, taškai):

1.  KK              11      11       0      22      2. LKKA-2        11        8       3     19     3. KTU-C         11        8       3     19     4. LSMU MA     11        6       5     17     5. KTU-B         11        5       6     16     6. LSMU VA     11        1     10     12     7. VUKHF        10        2      8      12     8. ISM K         10        2      8      12