LSKL merginų didžiajame finale – LSU ir VU

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) didžiajame finale, kuris vyks gegužės 24 dieną (trečiadienį) Kaune, susikaus Lietuvos sporto universiteto (LSU)  ir Vilniaus universiteto (VU) komandos. Dėl bronzos medalių kovos Klaipėdos universiteto (KU) ir Kauno technologijos universiteto (KTU) krepšininkės.

Jau rašėme, kad LSU pusfinalyje be didesnio vargo rezultatu 90:64 (25:18, 30:12, 15:22, 20:12) pranoko Jono Kurševičiaus treniruojamas KTU krepšininkes.

O antrasis pusfinalis tarp VU ir KU, vykęs Vilniuje, buvo kur kas atkaklesnis ir kėlė daugiau intrigos. Vilnietės pergalę iškovojo po banguotos kovos rezultatu 81:73 (16:8, 12:20, 26:18, 27:27).

VU dvikovą pradėjo galingai – 14:2, tačiau klaipėdietės iki didžiosios pertraukos išlygino rezultatą – 28:28.

Aikštės šeimininkės ketvirtojo kėlinio pradžioje vėl buvo susikrovusios dviženklį skirtumą – 61:50, tačiau kovingosios pajūrio atstovės netrukus vėl varžovėms kvėpavo į nugarą – 62:64. Visgi, vilnietės sėkmingiau sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo kelialapį į didįjį finalą.

VU komandą į pergalę vedė Laura Juškaitė, pelniusi 26 taškus (7/11 dvit., 2/2 trit., 6/7 baudos, 16 atk. kam., 4 rez. Perd., 45 naud. balai), Laurėta Jurčiūtė pridėjo 23 taškus, Grėtė Patumsytė – 9, Urtė Slavickaitė – 8 tšk.

Klaipėdos ekipą nuo pralaimėjimo bandė gelbėti Kristė Druskytė, pelniusi 23 taškus (9 atk. kam., 5 rez. perd., 25 naud. balai), Agnė Černeckytė surinko 13, Roberta Mizgerytė – 12, Justina Matuzonytė – 9 (10 atk. kam.).

Klaipėdietės laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 45:36, tačiau dažniau klydo – 25 ir 17.

PROTOKOLAS

Taigi, gegužės 24 dieną (trečiadienį) didžiajame LSKL finale LSU sporto salėje (Sporto g. 6, Kaunas) nuo 19 val. susitiks LSU ir VU. Prieš šias rungtynes – nuo 17 val. toje pačioje salėje kausis KU ir KTU.