LSKL merginų grupė: paaiškėjo pusfinalio poros

Reguliariojo 2016-2017 metų Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) merginų čempionato nugalėtojomis tapo Lietuvos sporto universiteto (LSU) krepšininkės. Tai lėmė pirmadienį Kaune rezultatu 70:64 (19:24, 23:13, 12:16, 16:11) iškovota pergalė prieš Vilniaus universiteto (VU) ekipą.

Dvikova vyko permainingai – pirmavo tai viena, tai kita ekipa. Iš pradžių į priekį trūktelėjo VU – 24:15, tačiau LSU jau 14 rungtynių minutę išlygino rezultatą – 28:28, o į didžiąją pertrauką aikštės šeimininkės iškeliavo pirmaudamos – 42:37.

Trečiąjį kėlinį pakiliai pradėjusios vilnietės vėl pakreipė įvykius savo naudai ir išsiveržė į priekį – 53:47. Visgi, prieš lemiamą 10 minučių atkarpą LSU jau minimalia persvara pirmavo – 54:53.

Praėjus dar 5 minutėms LSU pranašumas jau buvo 9 taškai – 64:55 ir Rasos Kreivytės auklėtinės pergalės iš rankų jau nebepaleido.

LSU komandą į pergalę vedė Laura Svarytė, pelniusi 27 taškus (10/17 dvit., 1/4 trit., 4/6 baudos, 20 atk. kam., 2 rez. perd., 34 naud. balai), Greta Tamašauskaitė pridėjo 19 taškų, Dovilė Saurazaitė – 17 (9 rez. perd.).

VU gretose Laura Juškaitė surinko 18 taškų (11 atk. kam.), Laurita Jurčiūtė – 16, Agnė Boninaitė – 10, Ieva Navickaitė – 9 tšk.

PROTOKOLAS

Tiek LSU, tiek VU reguliariajame čempionate iškovojo po 6 pergales ir patyrė po 2 pralaimėjimus, tačiau vilnietės abu pralaimėjimus patyrė būtent dvikovoje su LSU. Pirmoji šių komandų akistata, vykusi Vilniuje, baigėsi LSU pergale 1 taško skirtumu – 65:64.

lsu_merg

Taigi, LSU ekipa LSKL reguliariajame čempionate užėmė pirmąją vietą ir pusfinalyje savo aikštėje kausis su ketvirtoje vietoje likusia Kauno technologijos universiteto (KTU, 2 pergalės, 6 pralaimėjimai) komanda.

Kita pusfinalio pora – antroje virtoje likusios VU studentės ir trečioje pozicijoje įsitaisiusios Klaipėdos universiteto (KU, 5 pergalės, 3 pralaimėjimai) krepšininkės.

Pusfinalio nugalėtojos paaiškės iš vienų rungtynių. Pusfinalio kovos vyks aukštesnę vietą užėmusios komandos aikštelėje.

ktu_lsu2

Gegužės 17 dieną (trečiadienį) nuo 18.30 val. LSU sporto salėje (sporto g. 6, Kaunas) į pusfinalio dvikovą stos LSU ir KTU, gegužės 21 dieną (sekmadienį) nuo 15 val. kitame pusfinalyje VU savo aikštėje susitiks su KU ekipa.

Reguliarusis sezonas
Nr. Komanda G W L P PTS/OPTS +/- PPG/OPPG Namų W/L Išvykos W/L Namų PPG/OPPG Išvykos PPG/OPPG Paskutinės 5 Iš eilės Pergalės namuose Pergalės svečiuose