LSKL merginų taurės varžybose – žūtbūtinė LSMU kova

LSKL merginų taurės varžybose – žūtbūtinė LSMU kova

Gegužės 6 dieną (penktadienį) 16 val. Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) merginų grupės taurės varžybose susitiks Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) ir Vilniaus universiteto (VU) komandos.

Dvikova vyks LSMU sporto salėje (Tilžės g. 18, Kaunas).

LSMU, norint tęsti kovą dėl trofėjaus, žūtbūt reikia pergalės, kadangi jos pirmame LSKL merginų taurės mače rezultatu 51:72 nusileido Europos čempionės Rasos Kreivytės treniruojamai Lietuvos sporto universiteto (LSU) komandai.

Priminsime, kad šiemet LSKL merginų grupės taurės varžybose kaunasi 3 ekipos – Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU), Lietuvos sporto universitetas (LSU) ir Vilniaus universitetas (VU), tačiau J. Kurševičius tikisi, kad kitąmet komandų skaičius kone padvigubės.

„Kalbėjausi ir su LCC komandos atstovais. Kitąmet ši komanda turėtų prisijungti. Taip pat tikimės, kad ir VDU merginos kitąmet vėl žais LSKL. Norėtųsi, kad į LSKL grįžtų ir MRU merginos bei prisijungtų bent viena Lietuvos kolegijų komanda. Su merginų krepšiniu nėra paprasta, bet bandysime dėti visas pastangas, kad pritraukti merginas į studentų krepšinį. Norėtųsi, kad vėl būtų rengiamos ne tik LSKL merginų taurės varžybos, bet ir LSKL merginų čempionatas, kuris tęstųsi visą krepšinio sezoną“, – akcentavo K. Kurševičius.

2021-2022 metų LSKL merginų taurės varžybose komandos sužais tarpusavyje ir po to dvi geriausios komandos kausis finale dėl LSKL merginų taurės.

2022 05 08 A3 plakatas

Komentarai