LSKL ruošiasi iškilmingam 13-ojo sezono finišui

LSKL ruošiasi iškilmingam 13-ojo sezono finišui

Balandžio 15-ąją Kauno sporto halėje (Perkūno al. 5) iškilmingais akordais, šou programa ir krepšiniu nuo ryto iki vakaro finišuos 13-asis Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) sezonas.

Neįprastoje krepšinio šventėje medalius išsidalins ne tik I vaikinų grupės krepšininkai, bet ir LSKL dailiosios lyties atstovės bei daugiau mėgėjišku krepšiniu paremtos II vaikinų grupės žaidėjai.

Pirmieji į dvikovą stos II vaikinų grupės žaidėjai – 11 val. numatomos rungtynės dėl trečiosios vietos tarp Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA-2) ir Vilniaus Tarptautinės teisės ir verslo akademijos (TTVAM) studentų.

12.30 val. prasidės merginų dvikova dėl bronzos medalių. Susitiks Klaipėdos universiteto (KU) ir Mykolo Romerio universiteto (MRU) atstovės.

Tuoj po šių rungtynių – 14 val. I vaikinų grupės finalas tarp Vilniaus pedagoginio universiteto (VPU) ir Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkų.  

Per pertraukas žiūrovus džiugins universitetų meno kolektyvų pasirodymai, įvairios šou ir muzikos programos.

LSKL krepšinio fiestoje laukia įvairūs prizai ir siurprizai sirgaliams.

Nuo 16 val. prasidės dvikovos dėl aukso medalių.

16 val. susitiks II vaikinų grupės pajėgiausios komandos – Kauno kolegija (KK) ir Vilniaus universitetas (VU).

17.45 val. merginų grupės finalas tarp Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ir Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) krepšininkių.

19.30 val. laukia labiausiai intriguojanti kova tarp krepšinio žvaigždėmis pagarsėjusių I vaikinų grupės lyderių Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkų ir reguliarajame čempionate antrą vietą iškovojusių Kauno technologijos universiteto (KTU) studentų.  

Komentarai