LSKL pirmadienis: saldus revanšas, sutriuškinimas ir parodyti nagai

LSKL pirmadienis: saldus revanšas, sutriuškinimas ir parodyti nagai

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate šįkart sulaukta ir saldaus revanšo, ir aršios kovos, ir triuškinamo rezultato.

Po kelerių metų pertraukos į LSKL gretas grįžę buvę čempionai Mykolo Romerio universiteto (MRU) krepšininkai sezono pradžioje buksavo, o pastaruoju metu įgauna pagreitį ir gerina žaidimo kokybę. Tai įrodo ir Vilniuje vykusi dvikova prieš LCC tarptautinio universiteto (LCC) ekipą. MRU šventė pergalę rezultatu 71:57 (22:12, 16:11, 19:17, 14:17).

Dar spalio 24 dieną MRU prieš LCC ekipą Klaipėdoje buvo kritusi net 63:101, o šįkart jau pasiekė revanšą. Nors ir mažesniu skirtumu, nei buvo pralaimėję, tačiau šis revanšas vilniečiams itin saldus.

Šįkart MRU juokauti nesiruošė nuo pat susitikimo pradžios ir kontroliavo žaidimo eigą.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 24 taškus surinkęs Lukas Pivoriūnas, 14 taškų pridėjo Nojus Vytautas Bieliauskas, po 13 – Geraldas Jonaitis ir Kasparas Šyvokas.

LCC gertose dviženklį taškų skaičių surinko tik du krepšininkai: Kasparas Jonauskas – 14 ir Gleb Kopantsev – 11 tšk.

„Pergalę lėmė vaikinukų nusiteikimas ir gera gynyba. Tikrai šįkart komandos nariai atidavė visą savo dūšią, atidirbo, laikėsi žaidybinio plano“, – teigė MRU treneris Mindaugas Sakalauskas.

LCC_MRU

VU turėjo paprakaituoti su Kauno kolegija

Praėjusią savaitę pagaliau dvejus metus svajotą pergalę iškovoję Kauno kolegijos (KK) krepšininkai, solidžiai atrodė ir šį pirmadienį. Jie kaip reikiant privertė paprakaituoti Vilniaus universiteto (VU) ekipą. Vilniečiai išvykoje laimėjo tik po gana atkaklios kovos vos 7 taškų skirtumu – 67:60 (21:9, 9:22, 24:10, 13:19).

VU gretose 17 taškų surinko Vytautas Saulis, 16 – Dovydas Rimkus, 10 – Tautvydas Rimkus.

Kauno kolegiją nuo pralaimėjimo bandė gelbėti daugiau nei trečdalį (23) komandos taškų surinkęs Mintautas Bulanovas. Po 12 taškų pelnė Adomas Rybelis (9 rez. perd.) ir Arminas Puišys.

VU_Kaminskas

„Turėjome rimtą mūšį, tačiau džiugu, kad grįžome į pergalių kelią. Kauno kolegija po praėjusią savaitę iškovotos pergalės įgavo pasitikėjimo savo jėgomis ir vienu metu net buvo „nulaužę“ rungtynes. Teko paprakaituoti. Kauno kolegija dar pasistiprino keliais žaidėjais, turi jauną perspektyvų trenerį, tad, manau, šį sezoną dar ne vienam varžovui bus kietas riešutėlis“, – pabrėžė VU komandos strategas Rimantas Kaminskas.    

KTU daug jėgų neišeikvojo

Solidžiausia pergale šį pirmadienį džiaugėsi Kauno technologijos universitetas (KTU). Luko Šimkaus auklėtiniai išvykoje net 34 taškų skirtumu – 100:66 (22:8, 28:22, 23:22, 27:14) nukovė Vilnius TECH komandą.

Pirmąsias keturias minutes komandos rezultatyvumu nepasižymėjo– 3:4, tačiau netrukus KTU sužaidė atkarpą 15:2 ir susikrovė dviženklę persvarą – 19:5.

KTU ir toliau tolo bei aikštės šeimininkams apie pergalę pasvajoti net neleido.

Kauniečius į pergalę vedė 19 taškų surinkęs Justas Gedminas. 18 taškų pridėjo pridėjo ir po krepšiais net 18 kamuolių atkovojo Dominykas Černius. Laurynas Miknevičius pelnė 17 taškų, Erikas Anušauskas ir Ainaras Budginas – po 13 tšk.

ViliusTechVilniusTECH_KTU

Vilnius TECH ekipos gertose dviženklį taškų skaičių surinko trys krepšininkai: Julius Jasiulis (12), Džiugas Maslenikas (11), Emilis Pilipavičius (10).

KTU turėjo kur kas daugiau antrų šansų – kovą po krepšiais laimėjo net 48:28.

„Pergalę lėmė teisingas žaidėjų nusiteikimas. Startavome gerai, neleidome varžovams įsibėgėti. Džiugu, kad ir antroje rungtynių pusėje neatsipalaidavome, dalijomės kamuoliu, žaidėme gerą krepšinį ir tai atspindi rezultatas“, – po rungtynių kalbėjo KTU treneris Lukas Šimkus.

KTU

Komentarai