LSU merginos tvirtai žengė į finalą

Pirmąja 2016-2017 metų Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) merginų čempionato finalo dalyve tapo Lietuvos sporto universiteto (LSU) komanda. Pastaroji pusfinalyje be didesnio vargo rezultatu 90:64 (25:18, 30:12, 15:22, 20:12) pranoko Jono Kurševičiaus treniruojamas Kauno technologijos universiteto (KTU) krepšininkes.

Rasos Kreivytės auklėtinės – LSU merginos – rungtynes pradėjo spurtu 9:0, o penktąją dvikovos minutę susikrovė ir dviženklę persvarą – 14:3. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 25 taškai – 55:30.

Trečiojo kėlinio viduryje LSU pranašumas perkopė 30 taškų skirtumą – 66:35 ir tolimesnė rungtynių eiga daugiau priminė formalumą.

LSU komandą į pergalę vedė Greta Tamašauskaitė, pelniusi 26 taškus (4/8 dvit., 6/8 trit., 7 atk. kam., 24 naud. balai), Kamilė Bernytė pridėjo 15 taškų, Laura Svarytė – 14, Gintarė Paulauskaitė – 12 (14 atk. kam.), Dovilė Saurazaitė – 9 tšk.

KTU nuo dar didesnio sutriuškinimo bandė gelbėti Karolina Ambotaitė, pelniusi 20 taškų, Akvilė Baronėnaitė surinko 16 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Lina Kavaliauskaitė – 11 tšk.

LSU akivaizdžiai laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 53:38.

PROTOKOLAS

LSU merginos praėjusį sezoną tapo vicečempionėmis, tačiau šiemet pasiryžusios kopti laipteliu aukščiau. Tą jos įrodinėja ne žodžiais, o darbais – tapo ir 2016-2017 m. reguliariojo sezono nugalėtojomis.

LSU krepšininkės finale susitiks su Vilniaus universiteto (VU) ir Klaipėdos universiteto (KU) pusfinalio poros nugalėtoja. Šis pusfinalis bus žaidžiamas gegužės 21 dieną (sekmadienį) 15 val. VU komandos aikštelėje (Saulėtekio g. 2, Vilnius).