MRU turėjo vargo su VGTU

Mykolo Romerio universiteto (MRU) krepšininkai namuose 15 taškų skirtumu – 91:76 (28:21, 24:18, 13:23, 26:14) nugalėjo Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentus.

Sėkmingiau rungtynes pradėję MRU krepšininkai antrajame kėlinyje įgijo 16 taškų pranašumą, tačiau VGTU tuoj pat atstatė vienženklę persvarą, o trečiajame kėlinyje vienu metu komandas teskyrė vos vienas taškas – 60:59.

Visgi, MRU rungtynių pabaigoje vėl atsiplėšė ir šventė užtikrintą pergalę.

Ši pergalė MRU ekipai turnyrinėje lentelėje leido pakilti laipteliu aukščiau – į penktąją poziciją (7 pergalės, 6 pralaimėjimai).

VGTU išliko priešpaskutinėje – aštuntoje pozicijoje (5 pergalės, 8 pralaimėjimai).

“Noriu pagirti VGTU krepšininkus – jie nuolat mums alsavo į nugaras. Visą rungtynių laiką tvyrojo įtampa, tik likus maždaug dviem minutėms pasijutome šiek tiek saugiau – supratome, kad jau laimėsime”, – sakė MRU treneris Vytautas Poteliūnas.

VGTU treneris Gintaras Šerkšnas pasidžiaugė, kad jo komanda, sudaryta daugiausiai iš mėgėjų krepšininkų, garbingai priešinosi profesionalams.

“Noriu vyrams padėkoti už kovą, jie darė viską, ką tik galėjo. Tiesiog nelygios buvo jėgos”, – pabrėžė treneris.