Po atkaklios kovos – MRU pergalė

Po atkaklios kovos – MRU pergalė

Šiaulių universiteto (ŠU) krepšininkai namuose 66:76 (12:17, 23:23, 18:13, 13:23) nusileido Mykolo Romerio universiteto (MRU) studentams ir nukrito dvejomis pozicijomis žemyn – į šeštąją vietą (7 pergalės, 8 pralaimėjimai).

MRU po šios pergalės pakilo į ketvirtąją poziciją (8 pergalės, 6 pralaimėjimai).

Rungtynės tarp šių ekipų buvo atkaklios – MRU krepšininkai į didžiąją pertrauką iškeliavo turėdami 5 taškų persvarą – 40:35, tačiau prieš lemiamą ketvirtį ŠU išlygino rezultatą – 53:53. 

Visgi, MRU sėkmingiau sužaidė paskutinį ketvirtį ir šventė pergalę 10 taškų skirtumu.

MRU ekipos gretose daugiausiai prie pergalės prisidėjo Laurynas Samėnas. Jis pelnė 19 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, 18 taškų pridėjo Eimantas Bendžius (atkovojo 8 kamuolius), 12 tšk. surinko Arvydas Šikšnius.

ŠU ekipoje po 14 taškų pelnė Aivaras Kvedaravičius ir Julius Jucikas (atkovojo 11 kamuolių), 11 taškų pridėjo Osvaldas Matulionis.

“Buvo nervingos rungtynės, kadangi kovojama dėl svarbių taškų – dėl patekimo į ketveriukę. Džiaugiuosi, kad lemiamu momentu vyrai parodė savo vertę”, – teigė MRU treneris Vytautas Poteliūnas.

Anot ŠU trenerio Rolando Vaičiūno, MRU ekipa juos pranoko ne komandine dvasia, o individualiais veiksmais.

“Jų ekipa vertėsi LKL žaidėjais. Nenuostabu, kad jų meistriškumas didesnis. Mes neturime tiek patirties, be to, vienas iš mūsų komandos lyderių Žilvinas Petraitis dėl čiurnos traumos iškrito iš rikiuotės visam likusiam sezonui. Mums tai skaudi netektis”, – su nuoskauda kalbėjo R. Vaičiūnas.

Komentarai