Portugalijoje triumfavusiems VDU krepšininkams – ąžuolo vainikai ir „Hummer“ limuzinas

Portugalijoje triumfavusiems VDU krepšininkams – ąžuolo vainikai ir „Hummer“ limuzinas

Vilniaus oro uoste iškilmingai sutikti Europos universitetų žaidynių (EUSA) vaikinų trijulių krepšinio turnyro nugalėtojai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai – Rokas Stankevičius, Lukas Grabauskas, Ignas Labutis, Aurimas Urbonas bei jų treneris Arūnas Juknevičius.

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) prezidentas klaipėdietis Rimantas Cibauskas krepšininkams parengė staigmeną – buvo uždėti ąžuolų vainikai, o vėliau jų laukė dar malonesnė staigmena – kelionė iš Vilniaus į Kauną įspūdingo dydžio „Hummer“ limuzinu.

„Mūsų krepšininkai padarė labai didelį darbą – pademonstravo charakterį, valią, kovingumą ir patriotizmo jausmą. Dar kartą Europai įrodėme, kad mūsų krepšinio mokyklą gali dominuoti visuose lygmenyse. Iškovoti pergalių savo universitetui, miestui ir šaliai – didi garbė ir vertybė. Jei yra tikslas, pasitikėjimas ir begalinis ryžtas, tuomet galima daryti net stebuklus. Dar kartą buvo įrodyta, kad VDU komandos stiprybė – vienybė, pasiaukojimas ir komandinė dvasia. VDU krepšininkai Europos universitetų žaidynėse buvo lyg vienas darnus kumštis. Sportininkai, kurie sugeba būti lyderiais ir krepšinio aikštėje, ir universitete – puikūs pavyzdžiai mums visiems”, – džiaugėsi krepšininkus Vilniuje pasitikęs LSKL prezidentas Rimantas Cibauskas.

Į iškilmingas sutiktuves taip pat atvyko LSKL rėmimo fondas direktorius Algimantas Vaišnora bei LSKL generalinis sekretorius Jonas Kurševičius.

sutiktuves1 sutiktuves2 sutiktuves4sutiktuves5

Jie taip pat pagerbė ir kitus su VDU ekipa iš Portugalijos grįžusius sportininkus – ąžuolo vainikai buvo uždėti Portugalijoje aukso medalį iškovojusiam irkluotojui KTU studentui Žygimantui Gališanskiui ir bronzos medalius iškovojusi VDU Švietimo akademijos stalo tenisininkų komanda.

Priminsime, kad Portugalijoje vykstančių ketvirtųjų Europos universitetų žaidynių (EUSA) vaikinų trijulių krepšinio turnyro nugalėtojais tapę Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krerpšininkai – Rokas Stankevičius, Lukas Grabauskas, Ignas Labutis ir Aurimas Urbonas laimėjo visas pogrupio varžybas ir toliau žygiavo pergalingai. Galiausiai VDU krepšininkai finale 21:13 įveikė studentus iš Getingeno universiteto (Vokietija).

Lietuviai ne tik pasupuošė aukso medaliais, bet ir iškovojo kelialapį į Kinijoje vyksiantį pasaulio studentų trijulių čempionatą.

Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas Aurimas Urbonas.

sutiktuves6 sutiktuves7

Komentarai