Prieš didžiąsias metų šventes KTU merginos išpildė Arno svajonę (nuotraukos)

Prieš didžiąsias metų šventes KTU merginos išpildė Arno svajonę (nuotraukos)

Kauno technologijos universiteto (KTU) merginų krepšinio komanda kiekvienais metais prieš šv. Kalėdas keisdavosi dovanėlėmis.

Šiemet nusprendė sudalyvauti projekte „Vaikų svajonės“. Šis projektas pradėtas 2010 m. kaip savanoriška veikla, siekiant išpildyti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones bei padrąsinti vaikus tikėti savo svajonėmis ir jų siekti.

Komandos globotinis Arnas svajojo apie krepšinio aprangą. Arnas su tėveliu atvyko į KTU merginų krepšinio komandos treniruotę, sudalyvavo baudų metimo konkurse. Komanda įteikė Arnui varžybinę aprangą, sportinį kostiumą bei sportinius batelius, kuriuos jis iškart ir išbandė.

KTU merginu akcija_4 KTU merginu akcija_5 KTU merginu akcija_30

Taip pat Arnui buvo padovanoti du bilietai į žalgiriečių Eurolygos rungtynes, kurios vyks gruodžio 30 d. „Žalgirio“ arenoje.

„Panašios akcijos, projektai labai reikalingi ir naudingi bei suteikia daug džiugių emovijų. Šaunuolės KTU merginos bei jų treneris Jonas Kurševičius“, – sakė KTU Sporto centro Laisvalaikio sporto ir sveikatingumo skyriaus vadovė Ernesta Karaškienė.

KTU merginu akcija_1 KTU merginu akcija_14

KTU merginų krepšinio komanda linki visiems gražių ir labai jaukių švenčių!

KTU merginu akcija_21 KTU merginu akcija_27 KTU merginu akcija_35 KTU merginu akcija_36

Komentarai