Rimanto Cibausko vadovaujamoje LSSA generalinėje asamblėjoje išrinkta naujoji LSSA prezidentė

Rimanto Cibausko vadovaujamoje LSSA generalinėje asamblėjoje išrinkta naujoji LSSA prezidentė

2022 m. lapkričio 28 d. Lietuvos studentų sporto muziejaus patalpose įvyko Lietuvos studentų sporto asociacijos (LSSA) generalinė asamblėja, kurios metu naująja asociacijos prezidente tapo Indrė Čelkienė.

Ilgamečiam asociacijos prezidentui Česlovui Garbaliauskui nusprendus trauktis iš užimamų pareigų, generalinė asamblėja tapo ir rinkimine, kurios metu ne tik buvo išrinktas naujas prezidentas, bet ir nauja – šešių asmenų – taryba bei patvirtinta nauja asociacijos įstatų redakcija.

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) prezidento Rimanto Cibausko vadovaujama LSSA generalinė asamblėja prasidėjo vykdomojo komiteto ataskaita.

cibauskas
C1439840-E126-402B-B67D-FBFC9BA1E033

cibauskasssss

Buvo apžvelgti per kadenciją atlikti darbai, įvertinti sportininkų pasirodymai, apžvelgti organizuoti renginiai.

Į LSSA prezidento postą pretendavo du kandidatai. Buvusi LSSA generalinė sekretorė Indrė Čelkienė ir Kauno technologijos universiteto treneris Gintaras Aleknavičius. Kandidatams prisistačius ir įvykus rinkimams beveik vienbalsiai (vienas balsas buvo prieš), naująja LSSA prezidente išrinkta Indrė Čelkienė. Iš 18 pateiktų kandidatų į LSSA tarybą buvo išrinkti 6 nariai kuriais tapo: Raminta Kuktaitė, Ramunė Žilinskienė, Banga Balnaitė – Stonienė, Ramūnas Butautas, Jonas Okunis, Vladas Juknevičius.

Nemažai diskusijų sukėlusi naujoji LSSA įstatų redakcija buvo patvirtinta balsavimu ir priimta galioti.

Nuoširdžiai padėkota buvusiam ilgamečiam LSSA prezidentui Česlovui Garbaliauskui už neįkainojamą indėlį Lietuvos studentų sportui bei palinkėta jį pakeitusiai Indrei Čelkienei kartu su nauja taryba su nauja jėga tęsti darbus.

FD77860B-B20E-4B72-88C2-1EEF0E57CAA9

Komentarai