Rimantui Cibauskui – gimtadienio sveikinimai

Rimantui Cibauskui – gimtadienio sveikinimai

Šiandien, gruodžio 8 dieną, gimtadienį švenčia Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) prezidentas Rimantas Cibauskas.

Sėkmės apibrėžimas: mylėti ir būti mylimam, išsaugoti dvasinę ir fizinę sveikatą, būti pakankamai turtingu, kad galėtum rinktis, ir turėti pakankamai laiko, kad galėtum visu tuo džiaugtis. [Ilona Tobin]

Gerbiamas Rimantai Cibauskai, linkime, kad sėkmė visada Jus lydėtų!

LSKL direktorė Lidija Okuneva, generalinis sekretorius Jonas Kurševičius, lygos spaudos atstovai Paulius Matulevičius ir Povilas Žarnauskas, treneriai, universitetų vadovybė  bei visa LSKL bendruomenė nuoširdžiai sveikina JUS  su šia gražia diena.

Linkime Jums ir toliau išlikti pozityviam, optimistiškam bei skleisti šviesą Lietuvos krepšinio padangėje.

Stiprybės, sveikatos ir jėgų Jūsų darbuose bei kasdieninėje veikloje.

101 roze (2)-900x900

SU GIMIMO DIENA!

Trumpa R. Cibausko dosjė ir indėlis į sportą:

Rimantas Cibauskas gimė 1962 m. gruodžio 8 d. Šiaudviečiuose (Šilutės rajonas). Jis puikiai žinomas ne tik kaip krepšinio puoselėtojas, bet ir kaip Lietuvos ir Klaipėdos miesto savivaldybės politinis bei visuomenės veikėjas, ekonomistas, bendrovės „Mūsų laikas“ valdybos pirmininkas, direktorius, įvairių renginių rėmėjas, kuriam prieš kelerius metus Klaipėdoje buvo suteiktas “Klaipėdos metų filantropo” titulas.

Krepšinio pasaulyje Rimantas Cibauskas – itin ryškus ir turintis itin daug pareigybių: Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) prezidentas, Lietuvos šeimų krepšinio lygos prezidentas, krepšinio komandų turnyrų „trys prieš tris“ organizatorius, krepšinio komandos “Time team” įkūrėjas, Lietuvoje įrengęs ir atnaujinęs daugybę “Time team” krepšinio aikštelių.

Komentarai