Su Lietuvos krepšinio 100-mečiu, miela krepšinio bendruomene!

Su Lietuvos krepšinio 100-mečiu, miela krepšinio bendruomene!

2022-ieji – Lietuvos krepšinio šimtmečio metai – 1922 m. balandžio 23 d. Kaune įvyko pirmosios šalyje oficialios krepšinio varžybos, o 1937 m. Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pirmąkart tapo Europos čempionais.

Šia proga vyksta ir visus metus vyks daugybė krepšinio renginių ir iškilmingų minėjimų.

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) prezidentas Rimantas Cibauskas visą krepšinio bendruomenę nuoširdžiai sveikina su šia gražia sukaktimi ir linki įsimintinų krepšinio pergalių bei patirti pačių geriausių emocijų.

“Krepšinis tampa tarsi gerąja aura, kuri verčia pasidžiaugti, pamiršti bėdas, krizes, įsikerojusį politinį cinizmą ir kitas negeroves. Kai šaliai blogai, reikia ieškoti dvasinių vertybių, į kažką atsiremti. Lietuviams krepšininkai tapo lyg artimi žmonės, lyg giminaičiai. Tai daugiau nei antroji religija. Krepšininkai taip pat stengiasi atsigręžti į žmones, į vargą patiriančius vaikus – kuria įvairius fondus ir stengiasi pasidalinti savo sėkme su kitais. Tai taip pat džiugina. Krepšinis Lietuvoje yra tapęs daugiau nei sportu”, – pabrėžė LSKL prezidentas Rimantas Cibauskas.

Dar kartą nuoširdžiai: su nuostabia švente – Lietuvos krepšinio šimtmečiu, puikioji mūsų krepšinio bendruomene. Tegul šie metai Jums suteikia tik pačias gražiausias emocijas ir visi šie patirti įspūdžiai išlieka giliai atmintyje.

LSKL prezidentas Rimantas Cibauskas 

cibbtik logo

cibauskas

Komentarai