Su Rugsėjo 1-ąja!

Su Rugsėjo 1-ąja!

Lietuvos studentų krepšinio lyga (LSKL) sveikina studentus, dėstytojus, rektorius ir visą Lietuvos universitetų bendruomenę su mokslo ir žinių diena!

Puikių mokslo metų, išminties ir daug skambių pasiekimų!

”Ne kartą esu sakęs, kad didžiuojuosi sportininkų valia, charakteriu ir užsispyrimu. Kiekvieno iš mūsų atsidavimas krepšinio aikštelėje ir mokslo plotmėje – tikrai pastebimas ir vertinamas. Sportininkai, kurie sugeba būti lyderiais ir krepšinio aikštėje, ir universitete – puikūs pavyzdžiai mums visiems. Mane žavi studentų jaunatviškas užsispyrimas, per kraštus plūstanti energija bei nuoširdūs tikslų siekimai. Ir šiemet tęsime gerus darbus – piniginiais prizais apdovanosime geriausiai besimokančius LSKL studentus”, – teigė LSKL prezidentas Rimantas Cibauskas.

ci

Džiaugiuosi Jūsų ryžtu, pasiaukojimu bei begaliniu tikslų siekimu.

Man, kaip Lietuvos studentų krepšinio lygos prezidentui, ši diena – itin svarbi. Visada palaikau jaunąją kartą, akademinį jaunimą, kuris siekia mokslo aukštumų. Lietuvos studentų krepšinio lyga visuomet skatino ir skatins mokytis, siekti žinių. Visada skatiname studijuoti savo gimtojoje šalyje, o ne svetur.

Todėl norėčiau pasveikinti ir palinkėti kuo didžiausios sėkmės studentiškajai bendruomenei, žinoma, ir moksleiviams, Rugsėjo 1-osios proga. Tegul ši žinių, mokslo ir šviesos diena būna kupina pačių nuostabiausių įspūdžių.

varpelis

Komentarai