Vaikinų I grupės kovose pergales šventė svečiai

Lietuvos studentų krepšinio lygos I vaikinų grupėje sužaistos dar trejos rungtynės, o visose persvarą įrodė svečiuose žaidusios komandos. Didžiausia kova vyko tarp Aleksandrio Stulginskio (ASU) ir Klaipėdos universiteto (KU) komandų. Prasidėjus ketvirtam kėliniui namuose žaidę ASU krepšininkai dar pirmavo 10 taškų, tačiau per paskutinį ketvirtį sugebėjo įmesti vos 2 taškus, tuo tarpu klaipėdiečiai jiems atseikėjo net 31. Rungtynės baigėsi rezultatu 80:60.

Klaipėdiečių gretose net 27 taškus pelnė Herkus Kumpys, 19 pridėjo Jondas Dumaišis. Kauniečių ekipoje rezultatyviausiai žaidė Karolis Šarukas įmetęs 17 taškų. KU treneris Mindaugas Staškys sakė, kad paskutiniame kėlinyje vyrai žaidė tobulai.

„Laimėjome pralaimėtas rungtynes. Pradžioje buvo blogi sprendimai puolime. Bet ketvirtame kėlinyje padarėme išvadas ir sugebėjome laimėti. Komanda tikrai parodė kovingumą. Priešininkai tikrai buvo verti pergalės, bet per ketvirtą kėlinį mes parodėme savo pranašumą“, – sakė M. Staškys.

Kitoje dvikovoje namuose žaidusi LCC tarpautinis universitetas turėjo pripažinti svečių iš Kauno pranašumą – Kauno kolegijos (KK) krepšininkai klaipėdiečius įveikė rezultatu 83:53. KK treneris Rolandas Rakutis teigė, kad jam ypač smagu žaisti LCC arenoje.

„Visą laika smagu žaisti arenoje, kur ateina nemažai sirgalių palaikyti LCC komandos. Pergalę lėmė agresyvi gynybą. Svečiuose praleisti 53 taškus yra geras gynybos rodikliais. Tikrai džiaugiamės pergale, ji svarbi, nes keliame tikslą patekti į atkrintamąsias varžybas, norime patekti į finalinį ketvirtą“, – sakė R. Rakutis.

Rezultatyviausiai KK gretose žaidė Martynas Valteris, kurio sąskaitoje 24 taškai, 20 taškų pelnė Justas Janulis, 17 – Giedrius Stankevičius. Klaipėdiečių gretose rezultatyviausiai žaidė Tadas Kymantas įmetęs 11 taškų.

Kitoje dvikovoje Kauno technologijos universiteto (KTU) krepšininkai svečiuose rezultatu 81 – 63 pranoko Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) krepšininkus. Kauniečių gretose 18 taškų pelnė Justinas Marčinkevičius, 14 pridėjo Matas Edgaras Staniukaitis. LEU komandoje rezultatyviausiai žaidė Tomas Rimša įmetęs 13 taškų.