VDU ekipa reguliariajame LSKL čempionate – nebepavejama

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) daugkartiniai čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai nutraukė dviejų paeiliui nesėkmių seriją ir namuose rezultatu 86:78 (23:23, 20:18, 33:11, 10:26) iškovojo pergalę prieš Vilniaus pedagoginio universiteto (VPU) studentus.

Pirmus du kėlinius vyko atkakli – taškas į tašką kova, tačiau po didžiosios pertraukos VDU vyrai susiėmė, sužaidė atkarpą 33:11 ir gerokai atitrūko – 76:52. Paskutinis rungtynių kėlinukas buvo tik formalumas.

Prie VDU pergalės daugiausiai prisidėjo Adomas Drungilas, pelnęs 22 taškus (atkovojo 9 kamuolius), 20 pridėjo Edgaras Ulanovas, 14 – Ramūnas Ringys, 13 – Linas Krivickas. Įdomu pastebėti, kad pastarasis krepšininkas atliko net 14 rezultatyvių perdavimų.

VPU gretose išsiskyrė Darius Tarvydas, pelnęs 25 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius, po 13 taškų pridėjo Remigijus sugintas (atkovojo 9 kamuolius) ir Vaidotas Jatulevičius, 11 taškų pelnė Žydrūnas Kėlys.

Po šios pergalės VDU ekipa, likus trims turams, iš anksto užsitikrino pirmąją vietą reguliariajame LSKL čempionate. Tiesa, juos taškais dar gali pavyti KTU studentai, tačiau tai realiai mažai tikėtina – KTU ekipai reikėtų iškovoti pergales likusiose dvejose rungtynėse (dabar už VDU yra sužaidę rungtynėmis daugiau), o VDU ekipai reikėtų pralaimėti likusias trejas rungtynes.

Tačiau ir tuo atveju VDU turi pranašumą, kadangi tarpusavio rungtynėse pernai spalio 25 dieną Kaune prieš KTU šventė pergalę rezultatu 97:86 (11 taškų skirtumas), o šių metų vasario 21 dieną savo arenoje KTU krepšininkams nusileido 79:86 (7 taškų skirtumas). Taigi tarpusavio rungtynių rezultatas – VDU ekipos naudai.

“Puikiai komandai vadovavo mūsų žaidėjas Linas Krivickas. Jis maloniai nustebino. Tikrai vertas pagyrimo, – teigė VDU treneris Arūnas Juknevičius. – Nors ir užsitikrinome reguliaraus LSKL čempionato nugalėtojų vardą, tačiau varžovams taškų tikrai nedovanosime. Kausimės iki galo. Pralaimėtojų vaidmuo – tikrai ne mums”, – pabrėžė A. Juknevičius.