VDU keliauja į finalą – po dviejų pratęsimų patiesė LSU krepšininkus

VDU keliauja į finalą – po dviejų pratęsimų patiesė LSU krepšininkus

Daugkartiniai Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai antrosiose pusfinaliuose rungtynėse namuose po dviejų pratęsimų rezultatu 118:112 (19:29, 20:18, 28:22, 26:24 OT 25:19) įveikė Lietuvos sporto universiteto (LSU) krepšininkus.

Didžiąją rungtynių dalį iniciatyvą turėjo LSU krepšininkai, tačiau ketvirtajame kėlinyje VDU krepšininkams pavyko ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą savo naudai ir likus 5 sekundėms iki rungtynių pabaigos pirmauti trimis taškais. Tačiau LSU krepšininkas Lorenas Stoškevičius paskutinę sekundę pelno tris taškus bei abi komandas siunčia į pratesimą.

Pirmojo pratęsimo pabaigoje VDU krepšininkas Titas Sargiūnas pataikė du baudų metimus bei išvedė savo komandą į priekį. Bet L. Stoškevičius ranka nesudrebėjo ir šį kartą – kaunietis dvitaškiu metimu lygina rezultatą ir išplėšė antrąjį pratesimą, tačiau jo metu LSU krepšininkams pritrūko jėgų ir daugkartiniai LSKL čempionai pademonstravo savo meistriškumą.

VDU komandoje Titas Januševičius pelnė net 30 taškų, Gytis Nemeikša pridėjo 26, Titas Sargiūnas – 21. LSU komandoje nesustabdomai žaidė Lorenas Stoškevičius, kurio sąskaitoje – 25 taškai, Tomas Kuzminskas pelnė 23, Ignas Dirda 21 tašką.

Finale VDU krepšininkai susitiks su Klaipėdos universiteto (KU) komanda.

PILDOMA

Komentarai