VDU krepšininkai suklupo namuose

VDU krepšininkai suklupo namuose

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) I vaikinų grupės XII-ojo turo rungtynėse suklupo daugkartiniai šalies ir Europos universitetų čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai. Jie savo pačių aikštėje rezultatu 79:86 neatsilaikė prieš Kauno technologijos universiteto (KTU) ekipą.

Tai buvo pirmoji VDU ekipos nesėkmė šį sezoną. Prieš tai jie buvo iškovoję dešimt paeiliui pergalių. Nepaisant pralaimėjimo, VDU tvirtai žengia pirmoje LSKL turnyrinės lentelės pozicijoje (10 pergalių, 1 pralaimėjimas).

Antroje vietoje – KTU krepšininkai (7 pergalės, 5 pralaimėjimai).

Nors VDU ekipoje žaidė dauguma LKL krepšininkų, o KTU – žemesnės lygos – NKL žaidėjai, tačiau KTU krepšininkai sugebėjo su varžovais kautis lyg su lygiais, o pergalę lėmė geriau sužaistas paskutinis ketvirtis. KTU krepšininkai paskutinį kėlinį laimėjo 8 taškų skirtumu – 22:14. 

   “Visi norėjo laimėti prieš čempionus. Kai nugali tokią ekipą, vidinis jausmas – nuostabus. Džiaugiuosi tiek aš, tiek žaidėjai. To žaidėjai ir siekė, – iškart po pergalės kalbėjo KTU strategas Vitoldas Masalskis.

- Pastaruoju metu mes esame lyg ant bangos. Kažkas anksčiau ar vėliau turėjo nubausti VDU ekipą, malonu, kad tai padaryti šį sezoną mums pavyko pirmiesiems. Varžovams prarastas taškas, o mums tai lyg dovanėlė. Dar kartą įsitikinau, kad visuomet reikia žaisti iki pat rungtynių pabaigos ir tikėti pergale”, – pridūrė KTU treneris.

VDU komandos vadovas Arūnas Juknevičius pastebėjo, kad kai kurie jo ekipos krepšininkai žaidė pernelyg atsipalaidavę.

“Jautėsi, kad rungtyniavo ne iš visų jėgų. Tikriausiai mąstė taip: “Ai, dešimt kartų laimėjome, leisime varžovams pažaisti, o rungtynių pabaigoje susiimsime ir vėl laimėsime”. Taip negalima, reikia žaisti nuo rungtynių pradžios iki pabaigos. Patirti pralaimėjimą – nemalonus jausmas. Ne tik dėl pralaimėjimo, bet daugiau dėl vangaus žaidimo. Tikiuosi, kad vyrai padarys išvadas po šios pamokos”, – sakė VDU treneris.

VDU – KTU – 79:86 (27:21, 19:26, 19:17, 14:22).

VDU ekipai daugiausiai taškų pelnė A. Milaknis – 24, 15 taškų pridėjo R. Grinius, po 8 – A. Viskontas, E. Ulanovas ir A. Karbauskas.

KTU ekipą į pergalę vedė M. Lisajavičius – 27 taškai ir V. Pikalavičius – 24 taškai. M. Sapiega pridėjo 13 taškų, V. Kružikas – 11.

Komentarai