VDU namuose nusileido ŠU

VDU namuose nusileido ŠU

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) I vaikinų grupės reguliaraus čempionato nugalėtojų titulą iš anksto užsitikrinę Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentai toliau dalija taškus – patyrė ketvirtąją nesėkmę čempionate.

Šįkart daugkartiniai šalies čempionai namuose rezultatu 79:83 (23:31, 22:20, 13:19, 21:13) nusileido penktoje turnyrinės lentelės vietoje esantiems Šiaulių universiteto (ŠU) krepšininkams.

Ši pergalė ŠU krepšininkams patekti į geriausiųjų ketveriukę nepadės. Šiauliečiai vieninteliai jau sužaidė visas reguliariojo sezono dvikovas (8 pergalės, 8 pralaimėjimai), o likusios 8 komandos ateinantį pirmadienį dar susitiks paskutiniame ture.

Tad ŠU ekipa turnyrinėje lentelėje dar net gali kristi žemyn.

„Taškų šiaip sau tikrai nedalijame, tiesiog vyrams jau trūksta motyvacijos. Pradžioje sužaidėme prastai, leidome varžovams atitrūksti, o vėliau buvo sunku juos pavyti.

Tiesa, ketvirtajame kėlinyje rezultatas vienu metu buvo lygus – 72:72, tačiau vėliau fortūna buvo ne mūsų pusėje“, – po rungtynių situaciją komentavo VDU treneris Arūnas Juknevičius.

ŠU strategas Rolandas Vaičiūnas pasidžiaugė, kad jo ekipos nariai, net žinodami, kad pergalė kelio į ketveriukę neatvers, kovėsi iš paskutiniųjų.

„Smagu, kad vaikinai nenuleido rankų. Pergalė yra pergalė, juk ne kasdien gali laimėti prieš daugkartinius šalies čempionus, – neslėpdamas džiaugsmo sakė R. Vaičiūnas.

ŠU ekipą į pergalę vedė Julius Jucikas, surinkęs 23 taškus ir atkovojęs 11 kamuolių, Osvaldas Matulionis pridėjo 13 taškų (atkovojo 9 kamuolius), Aivaras Kvedaravičius – 11 tšk., Agnius Gurklys – 10 tšk.

VDU gretose išsiskyrė Povilas Butkevičius – 22 taškai (16 atkovotų kamuolių), Valdas Lukošius – 15 tšk., Adomas Drungilas – 14, Aurimas Karbauskas – 13 tšk.  

Komentarai