Vilniaus universiteto krepšininkams pergalė įskaityta be kovos

LSKL II vaikinų grupės Vilniaus apskrityje įvyko tik dvi iš trijų turėjusios vykti rungtynės. ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto krepšininkai į dvikovą nesusirinko, tad pergalė rezultatu 20:0 įskaityta absoliučiai turnyrinės lentelės lyderei Vilniaus universiteto (VU) komandai.

Tai jau septintoji šios ekipos pergalė paeiliui.

Kitose rungtynėse pergales šventė Vilniaus kolegijos (VK) ir Vilniaus pedagoginio universiteto (VPU 2) antrosios komandos krepšininkai.

VPU 2 krepšininkai 18 taškų skirtumu – 83:65 (15:15, 18:14, 32:18, 18:18) nugalėjo Mykolo Romerio universiteto (MRU) antrąją komandą.

Pirmieji du ketvirčiai vyko apylygiai, tačiau viską lėmė trečiasis kėlinys, kurį akivaizdžiai geriau sužaidė VPU 2 studentai – 32:18.

VPU 2 ekipą į pergalę vedė B. Bagdonavičius – 19 taškų, E. Vojevockas pridėjo 18, V. Zapalskis – 17 (5 tritaškiai), M. Krasauskas – 16.

MRU 2 ekipos gretose išsiskyrė: A. Lukaševičius – 30 taškų (3 tritaškiai), D. Suveizdis – 11, Š. Sliesoraitis – 9.

Vilniaus kolegijos (VK) studentams teko pavargti su turnyrinės lentelės kaimynais – Tarptautinė teisės ir verslo akademijos (TTVAM) krepšininkais.

Visgi, VK krepšininkai pergalę išplėšė tik pačioje rungtynių pabaigoje – 79:74 (17:24, 23:13, 13:20, 26:17).

Po trijų ketvirčių TTVAM ekipa dar pirmavo – 57:53, tačiau prasčiau sužaistas ketvirtasis kėlinys – 17:26 neleido džiaugtis pergale.

TTVAM komandai 18 taškų surinko G. Rogačiov, D. Ramoška – 17 (4 tritaškiai), E. Racevič – 16, D. Janavičius – 12.

VK ekipai prie pergalės daugiausiai – 27 taškus (4 tritaškiai) prisidėjo K. Raginis, L. Kivyta – 19, D. Aukštuolis – 10.

LSKL II vaikinų grupės Vilniaus apskrities turnyrinė lentelė (žaista rungtynių, pergalės, pralaimėjimai, taškai): 1.  VU           7         7         0         14      2.  TTVAM     7         4         3         11     3.  VK           7         4         3         11     4.  VPU-2      7         3         4         10     5.  MRU         7         3         4         10     6.  ISM V       7         0         7          6