VPU nugalėjo VGTU ekipą

Vilniaus pedagoginio universiteto (VPU) atstovai savo arenoje 72:61 nugalėjo Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) krepšininkus ir įsitvirtino trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Po šių rungtynių VPU sąskaitoje – 7 pergalės ir 5 pralaimėjimai. VGTU turnyrinėje lentelėje žengia penkti (5 pergalės, 7 pralaimėjimai).

VPU rungtynes savo žiūrovų akivaizdoje pradėjo itin pakiliai – per pirmąsias minutes susikrovė dviženklę persvarą – 24:10, o į didžiąją pertrauką iškeliavo turėdami dvigubą pranašumą – 46:23.

Visgi, VGTU parodė, kad juokauti nesiruošia ir per trečiąjį kėlinį varžovus stebino gynyba. Tai davė vaisių – VPU per trečiąjį kėlinį pelnė vos 4 taškus, o tuo tarpu VGTU surinko 21 tašką.

Paskutiniojoje rungtynių atkarpoje VPU vėl mobilizavosi ir išplėšė pergalė 11 taškų skirtumu – 72:61 (24:10, 22:13, 4:21, 22:17).

VPU: E. Kairys – 23 taškai (10 atkovotų kamuolių), V. Jatulevičius – 18, R. Sugintas – 16.

VGTU: I. Braziulis – 16, M. Girnius – 13, M. Norkus – 11.

“Lemiamu momentu nepalūžome, tai svarbiausia. Viskas gerai, kas gerai baigiasi”, – trumpai ir aiškiai po pergalės kalbėjo VPU treneris Algimantas Šatas.

VGTU treneris Gintaras Šerkšnas pabrėžė, kad komandos jėgų santykis – netolygus. “Kovėmės, tačiau negalėjome iššokti aukščiau bambos”, – pabrėžė VGTU strategas.