„Švyturio“ arenoje - Lietuvos studentų krepšinio lygos finalai, muzikinis šou ir studijų mugė

„Remis Retro“ ir grupės „69 danguje“ muzikiniai pasirodymai, studijų mugė, universitetų naujovių pristatymai bei intriguojančios krepšinio kovos. Tokiais akcentais Klaipėdoje bus nuleista 2023-2024 metų Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) sezono uždanga.

Šis finalinis LSKL sezono akcentas vyks balandžio 29 dieną „Švyturio“ arenoje.

Šiemet į didįjį LSKL finalą žengė dvi Kauno ekipos - daugkartiniai lygos ir Europos studentų čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai ir po septynerių metų pertraukos į kovą dėl LSKL trofėjaus grįžę Kauno technologijos universiteto (KTU) studentai.

Dėl bronzos medalių kausis šeimininkai - Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkai ir Kauno kolegijos (KK) studentai.

Mažasis finalas balandžio 29 dieną "Švyturio" arenoje vyks nuo 17 val., o didysis finalas dėl pagrindinio sezono trofėjaus - nuo 19.30 val.

Tarp krepšinio kovų žiūrovų emocijas kaitins muzikiniai šou pasirodymai.

„KTU ekipa daug metų nežaidė LSKL didžiajame finale ir pagaliau vėl sugrąžinome mūsų komandą į viršūnę. Labai tuo džiaugiuosi ir didžiuojuosi žaidėjais. Mūsų tikslas - garbingai priešintis daugkartiniams lygos čempionams VDU krepšininkams. Klaipėdoje turėsime istorinę galimybę ir bandysime tuo pasinaudoti. Tikiuosi, kad finale VDU komandai nebūsime lengvai įkandamas riešutėlis. Stengsimės mesti rimtą iššūkį“, - sakė KTU treneris Lukas Šimkus.

Tuo tarpu VDU ekipos treneris Arūnas Juknevičius pabrėžė, kad jo komandai keliami tik aukščiausi tikslai.

„Negalime nė sekundei atsipalaiduoti. Mūsų tikslas - apginti čempionų titulus, kitų minčių net negali būti. Ruošiamės šiai krepšinio šventei“, - kalbėjo VDU strategas.

Pastarųjų kelerių metų LSKL vicečempionams Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkams šiemet teks tenkintis kova dėl bronzos medalių. Jų varžovas mažajame finale - Kauno kolegijos (KK) studentai.

„Mūsų sirgalių armija, mano akimis, - triukšmingiausia ir gausiausia Lietuvos studentų krepšinio lygoje. Jau mąstome ir apie bronzinę kovą, sirgaliai nusiteikę labai entuziastingai, planuoja vykti visas autobusas sirgalių. Klaipėdoje užkursime tikrą pirtį. Sieksime, kad klaipėdiečiai liktų be LSKL medalių“, - ambicijų nestokojo Kauno kolegijos treneris Šarūnas Stanionis.

Klaipėdos universiteto (KU) treneris Mindaugas Stašys nedaugžodžiavo, tačiau pabrėžė, kad Klaipėdoje, stebint saviems sirgaliams, reikia siekti tik pergalės.

„Nuoširdus sirgalių palaikymas - mums didelis laimėjimas. Ką padarysi, kad šiemet taip jau susiklostė, kad su daugkartiniais LSKL čempionais keliai susikirto jau pusfinalyje. Bandysime sezoną baigti gera nata - laimėti LSKL bronzos medalius“, - pabrėžė M. Stašys.

Bilietus į LSKL sezono uždarymo šventę platina kakava.lt