"Švyturio" arenoje spindės Lietuvos studentų krepšinio žvaigždės: ruošiamasi finalams

Jau šio mėnesio pabaigoje Klaipėdoje bus sudėti 2023-2024 metų Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) baigiamieji akcentai ir išsiaiškinti geriausieji. Balandžio 29 dieną "Švyturio" arenoje žibės Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) žvaigždės - vyks didysis ir mažasis 2023-2024 metų sezono finalai, o tarp krepšinio kovų žiūrovų emocijas kaitins muzikiniai šou pasirodymai.

Šiemet į didįjį LSKL finalą žengė dvi Kauno ekipos - daugkartiniai lygos ir Europos studentų čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai ir po septynerių metų pertraukos į kovą dėl LSKL trofėjaus grįžę Kauno technologijos universiteto (KTU) studentai.

Didžiojo LSKL finalo pradžia - 19.30 val.

„KTU ekipa daug metų nežaidė LSKL didžiajame finale ir pagaliau vėl sugrąžinome mūsų komandą į viršūnę. Labai tuo džiaugiuosi ir didžiuojuosi žaidėjais. Mūsų tikslas - garbingai priešintis daugkartiniams lygos čempionams VDU krepšininkams. Turime istorinę galimybę ir bandysime tuo pasinaudoti. Tikiuosi, kad finale VDU komandai nebūsime lengvai įkandamas riešutėlis. Stengsimės mesti rimtą iššūkį“, - sakė KTU treneris Lukas Šimkus.

Pastarųjų kelerių metų LSKL vicečempionams Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkams šiemet teks tenkintis kova dėl bronzos medalių. Jų varžovas mažajame finale - Kauno kolegijos (KK) studentai.

Dvikovos dėl LSKL bronzos medalių pradžia - 17 val.

„Mūsų sirgalių armija, mano akimis, - triukšmingiausia ir gausiausia Lietuvos studentų krepšinio lygoje. Jau mąstome ir apie bronzinę kovą, sirgaliai nusiteikę labai entuziastingai, planuoja vykti visas autobusas sirgalių. Klaipėdoje užkursime tikrą pirtį. sieksime, kad klaipėdiečiai liktų be LSKL medalių“, - ambicijų nestokojo Kauno kolegijos trenheris Šarūnas Stanionis.

Klaipėdos universiteto (KU) treneris Mindaugas Stašys nedaugžodžiavo, tačiau pabrėžė, kad Klaipėdoje, stebint saviems sirgaliams, reikia siekti tik pergalės.

„Nuoširdus sirgalių palaikymas - mums didelis laimėjimas. Ką padarysi, kad šiemet taip jau susiklostė, kad su daugkartiniais LSKL čempionais keliai susikirto jau pusfinalyje. Bandysime sezoną baigti gera nata - laimėti LSKL bronzos medalius“, - pabrėžė M. Stašys.

Bilietus į LSKL sezono uždarymo šventę galite įsigyti čia: https://kakava.lt/renginys/lietuvos-studentu-krepsinio-lygos-didysis-finalas/7971/14619?utm_source=svyturioarenaweb&utm_campaign=LSKL_240429

Nuotrauka:

Klaipėdos universiteto studentams šiemet nepavyko prasibrauti į didįjį LSKL finalą, tačiau tikimasi, kad jie be medalių neliks - kų laukia akistata mažajame finale dėl bronzos medalių su Kauno kolegijos ekipa.